İade Koşulları

www.legalkitabevi.com web sitesindeki tüm ürünlerin teslimat süreleri ürünlerin ilgili sayfalarında belirtilmiştir ve genelde 1-3 gündür.  Bazı istisnalı ürünler ürün bilgileri bölümünde açık ve net olarak belirtilmektedir.

Üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılan ürünler ile müşterinin kusuru sebebi ile saklama koşullarından dolayı veya kullanıcı hatalarından dolayı bozulan ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.

İade edilen ürünlerin kargo bedeli müşteriye aittir. Siparişi verirken ödediğiniz tutar kargo bedeli düşüldükten sonra tarafınıza iade edilecektir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.legalkitabevi.com sipariş yetkilisine müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Mail adresimiz : bilgi@legalkitabevi.com
Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ürünleriniz kargoda hasar görmüşse kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo tutanağı olmayan paketler eksiksiz ve sorunsuz teslim edilmiş kabul edilir. 

İade veya değişimini istediğiniz kullanılmamış ürünü faturası ve size gönderilen paketi ile birlikte teslim aldığınız şekliyle eksiksiz olarak 15 gün içerisinde Yurt içi kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Değişim yapılan ürünlerin kargo bedeli müşteriye aittir. Faturası bulunmayan, kullanılmış, paketi açılmış, yırtılmış, zarar görmüş veya eksik olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünleriniz incelenip uygun görüldükten sonra para iadeniz yapılır.

 

İade ve değişim talepleri için bilgi@legalkitabevi.com mail adresimize yazabilirsiniz. İade ve değişimler bu mail adresi üzerinden sağlanacaktır. 

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kapat