SNP Uluslararsı Kişisel Gelişim ve Kariyer Zirvesi İSTANBUL

SNP Uluslararsı Kişisel Gelişim ve Kariyer Zirvesi İSTANBUL


Stok Kodu
4321100,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 100 puan kazanacaksınız)
   100

Legal Yayıncılık ve legalkitabevi.com Sponsorluğunda ....
 
Konferansa katılmak için Biletino sitesinden bilet alınması gerekmektedir.
 
Bilet Almak İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız:
 
 
 

SNP Uluslararsı Kişisel Gelişim ve Kariyer Zirvesi İSTANBUL

Başlangıç: 31 Mart Cumartesi 10:00
Bitiş: 31 Mart Cumartesi 17:00
 
 
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi

Osmaniye Mh. İncirli Yolu Sokak, Bakırköy, İstanbul, Türkiye

 

Swiss Academy / Avrupa Kalitesinde Eğitim
 
Swiss Academy ve NEWSPDR'Nin ortak düzenlemiş olduğu Kişisel Gelişim ve Kariyer Konusunda Kendini Geliştirmek İsteyenler 
 
2 Profesyonel Eğitmen. 
4 Adet Profesyonel Uluslararası Belge.
 
2 Professional Speaker. 4 Professional and International Certificate.
 
 
 
PROGRAMME LANGUANGE: TURKISH
Program Dili : TÜRKÇE
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
Detaylı Bilgi: 
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Swiss Academy ve Newspdr Çözüm Ortaklığı İle Gerçekleştirdiği Kıbrıs, Türkiye, İsviçre Ve Avrupa Birliği Ülkelerince Akredite 4 Adet Uluslararası Akredite Belge.
 
 
Eğitimler ve Eğitimciler
 
-------------
RİCCON İLHAN DOĞAN KİMDİR ?
-------------------
Türkiye doğumlu olan İlhan Doğan dil eğitimi almak amacıyla Almanya’ya gitmiştir. Hayali olan Tiyatro eğitimini almak için İtalya’ya geçerek Roma’da “Comedia dell Arte” da üç yıl öğrenim gördükten sonra İsviçre’de AKAD Enstitüsü’nde Ruh Bilimleri ve Eğitim Psikolojisi üzerine eğitimini tamamlamıştır.
Tiyatro ile psikoloji, beden dili ve mizahı birleştirerek Riccon Tekniği’ni geliştiren İlhan Doğan, sağlıklı iletişim için geliştirdiği konseptin tescilini yaptırarak 1996 yılında Riccon Akademi’yi kurmuştur. Geliştirdiği özel eğitim tekniği 2002 yılında Kanada’da en iyi “Eğitim Tekniği” seçilmiş olup Almanya ve İsviçre Ulusal Kütüphane arşivlerinde kayıtlıdır. Doğasında var olan yüz ve beden dilini kullanma yeteneği sayesinde dünyanın bu konuda en önemli birkaç isminden biri haline gelmiştir.
İsviçre Cumhurbaşkanı Sn. Pascal Couchepin, Avrupa Birliği Parlamenterleri, kamu görevlilerine, bilim adamlarına, Hollywood Universal Studios artistlerine beden dilinin doğru kullanımı ve düşünce okuma teknikleri üzerine eğitimler veren Riccon İlhan Doğan Türkiye basınında özellikle ABD Başkanı Barack Obama’nın Kültürler arası Raportörü olarak tanınmaktadır.
Selanik Üniversitesi, Urbino Üniversitesi, İsviçre Üniversitesi, Helsinki, Riga, Rusya ve Çin’de ki üniversiteler gibi çeşitli ülkelerde Eğitim Kurumları, Belediyeler, Huzur Evleri, İsviçre Askeri Birliği gibi birçok Devlet Kurumlarına “İletişim ve Kişisel Gelişim” üzerine eğitimler veren Doğan, RTL Televizyonu, Toyota, Audi, Mercedes Benz, Siemens, İkea, Migros, Metro Group, Carrefour, Toblerone, Novartis, Pfizer, Rolex gibi dünyanın önde gelen marka yöneticilerine ve çalışanlarına spesifik eğitimler düzenlemektedir.
Sosyal sorumluluk çalışmalarını “help yourself” adı altında kurumsallaştıran Doğan, bu çalışmalarından dolayı Lüksemburg, İsviçre ve Güney Afrika’da yılın adamı ödüllerine layık görülerek, Afrika Swaziland’da 7 yıl boyunca ülke genelinde yapılanma ve “Eğitim Seferberliği” hizmetlerinden dolayı Swaziland Kralı tarafından “Lord” ünvanı almıştır.
Uluslar arası 17 ödül sahibi olan ve dünya barışına katkılarından dolayı İsviçre hükümeti tarafından 2000 yılında Nobel ödülüne aday gösterilen Riccon İlhan Doğan’ın uluslar arası toplam 9 kitabı yayımlanmış, bunlardan “Düşünce Okuma Tekniği”, “Bedenin Dili”, “Şiddet out Şefkat in”, “Şempanze Çocuklar”isimli kitapları Türkçe’ye çevrilmiştir.
Unicef ve Kızılhaç gibi Dünya Yardım Kuruluşlarıyla çalışmakta olan Doğan, Haiti ve Şili deprem bölgelerinde aktif olarak faaliyet göstererek, hizmetlerinden dolayı Vatikan tarafından “Medaglia in Argento” madalyası ile ödüllendirilmiştir
 
 
RİCCON TEKNİĞİ NEDİR?
“Ricon Tekniği” zengin içeriğinden dolayı Latince zengin anlamına gelen riccon kelimesi kullanılarak isimlendirilmiş ve özel geliştirilmiş bir eğitim yöntemidir.
"Riccon Tekniği “ ile öğrenme etkileşimli bir süreçtir. Bireyin vücut dilini anlayarak öğrenmesinin yarattığı farklılık, klasik eğitimden daha etkili olmaktadır.
Birey yanlış ve doğruyu beden dilinde çözümleyerek, bulunduğu ortama uygun bilgi, tutum ve davranışını geliştirmektedir.
Dolayısyla Riccon Tekniği, vücut dili ve/veya ruhbilimsel durumlara olan tepkilerin analizi doğrultusunda psikoloji, mizah ve örnek uygulamaların pratiğe yansıtılarak kullanıldığı bir tekniktir.
Riccon Tekniği mizah ve beden dilinin birlikte kullanıldığı hareketli bir tekniktir ve eğitimler genelde ayakta uygulanır. Eğitimin ilk aşaması uygulama, ikinci aşaması ise teorik bilgi aktarımından oluşur.
Eğitim sonrasında, iletişiminizi pozitif etkileyecek bir kişisel gelişim yaşadığınızı gözlemleyebilirsiniz.
“Riccon Tekniği”ni birçok eğitim alanında uygulayabilirsiniz.
“Beden Dili İle İletişim” ve “Düşünce Okuma “ eğitimlerine katılarak, beden dilinizi tanıyabilir bulunduğunuz konuma göre duygu ve düşüncelerinizi yansıtırken beden dilinizi, davranışlarınızı kontrol edebilirsiniz.
Konuşma arkadaşınızın jest, mimik ve duruşundan ne düşündüğünü anlayabilir ve koşullara uygun doğru kararlar verebilirsiniz.
“Mesleğe Göre Beden Dilini Kullanabilmek” eğitim programına katılarak mesleğinize uygun bilgi, tutum ve davranışlarınızı geliştirebilir ve kaliteli hizmet sunumunda fark yaratabilirsiniz.
Kişisel gelişim eğitimleri ile özgüveniniz ve iç motivasyonunuzun birlikteliğinde huzuru ve başarıyı yakalayabilirsiniz..
Riccon Teniği ile yabancı bir ülkede temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yabancı dilin konuşulmasını sağlayabilirsiniz. “Riccon Tekniği” ile 8 yılda konuşulamayan bir dilin 8 saatte konuşulması mümkündür. Eğitim sürecinde gülebilirsiniz, yanlış yapabilirsiniz, mizahın rahatlığında önyargılarınızdan ve korkularınızdan kurtulabilir, temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak cümleleri yabancı dilde ifade edebilirsiniz.
Katılımcıların eğlenerek, sıkılmadan öğrenmesini sağlayan eğitimlerin en büyük özelliği sosyal yaşamda direkt uygulanabilirliliğidir.
Psikoloji, mizah, pratik uygulamaların buluştuğu “Riccon Tekniği” tüm bu özelliklerinden dolayı,
“En İyi Eğitim Tekniği Ödülü” ‘nün yanısıra uluslararası düzeyde toplam 17 ödül almıştır.
 
Riccon Tekniği İçin Alınan Ödüller
“The best presentation avard”
Aids Hilfe Bern, İsviçre
(En İyi Eğitim ve Tanıtım Tekniği Ödülü)
 
“World of Peace”
TOYP Türkiye
(Dünya Barışına katkıdan dolayı)
 
“Young scientists”
ACCENT Avrupa
(Genç Bilim Adamlari Tekniği)
 
“Lebendige Erziehungsmethode”
Cebit Hannover, Almanya
(En Canlı Eğitim Tarzı)
 
“Actualle Bildung”
Urbino Üniversitesi Urbino, İtalya
(Eğitimde en Yeni)
 
“Young educators avard”
University of Helsinki, Finlandiya
(Genç Eğitimciler Ödülü)
 
“Fastest training avard”
Thessaloniki University Yunanistan
(En Hızlı Eğitim Tekniği Ödülü)
 
“Different training avard”
L'Institut Universitaire Kurt Bösch IUKB SION, Isviçre
(En İyi Alternatif Eğitim Ödülü)
 
“Avard for the training of the best publicity”
University Bern, İsviçre
(En İyi Tanitim Eğitimi Ödülü“
 
“Different message award”
Teaching Education Torino, Canada
(Mesaji Farklı Verme)
 
“Men of the year”
KIRIMI Polizie Johannesburg, Güney Afrika
(Yılın Adamı Ödülü)
 
“Creative advertising ideas and techniques”
Centre de Technologie de l'Education, Luxembourg
(En Yaratıcı Fikirler Ve Reklam Tekniği Ödülü)
 
Basler Kantonalbank Yves Stalder Basel, İsvicre “En eğlenceli eğitim yöntemi“
 
Frey, Hotel Aarau-West AG, İsviçre “En eğlenceli eğitim yöntemi“
 
CSS Versicherungen Bern, İsviçre “En eğlenceli eğitim yöntemi“
 
Yapılandırmadan dolayı Swaziland Kralı Mswati tarafından “Swaziland Lord” ünvanı
 
Dünya barışına katkılarından dolayı Vatikan tarafından “Medaglia in Argento” madalyası.
 
 
-----------
MARZİYE İLHAN 
RN.BA.MBA
---------------
 
MESLEKİ NİTELİKLERİN ÖZETİ
 
1993 yılından beri Türkiye deki birçok sağlık kuruluşunda tepe ve orta kademelerinde aktif yöneticilik yapmış ve bu alanda 2003 yılında ödüllendirilmiştir.
Yönetici ve danışman olarak bir çok işletme ve sağlık kuruluşunun profesyonel ekiplerinin yönetiminde planlama, organizasyon, yürütme, koordinasyon, denetleme fonksiyonlarında liderlik yapmıştır. Bu kuruluşlarda, eleman seçme ve yerleştirme süreçlerinin oluşturulması, oryantasyon ve hizmet içi eğitim programlarının oluşturulması görev tanımlarının oluşturulması, çalışma koşullarının düzenlenmesi, ücretlerinin belirlenmesi, hizmet standartlarının geliştirilmesi, sağlık hizmetlerinin pazarlanmasında piyasa araştırma ve ücretlendirme, kurumun iç ve dış müşteri ilişkilerinin düzenlenmesi ve tanıtılmasını yönlendirme, proje geliştime ve yönetme, kalitenin sürekliliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalar, kongre, sempozyum vb. bilimsel toplantı organizasyonlarında liderlik yapmıştır.
Birçok üniversite, kurum ve kuruluşlarda yönetim, liderlik, kalite, iletişim ve kişisel gelişim eğitimleri vermiş ve bizzat organizasyonlarını yapmıştır.
 
4 Eğitim 4 Belge Sizlerle
———————————
Kişisel Gelişiminize Katkı Sağlamak İstiyorsanız. 
Sektörde Profesyonel Olmak İstiyorsanız.
CV’nizi Kaliteli Eğitim Ve Belgeleri(CERTIFICATES) Eklemek İstiyorsanız.
Profesyonel İş Yaşamınızda Ön Planda Olmak İstiyorsanız.
Verimli Çalışmak Ve Kendinizi En İyi Şekilde İfade Etmek İstiyorsanız.
İş Başvurularında Bir Adım Önde Olmak İstiyorsanız
 
BU DÖRT EĞİTİM TAM SİZE GÖRE.
 
 
-------------
PROFESYONEL YAŞAMDA BEDEN DİLİ VE ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİM PROGRAMI
-------------
 
PROGRAMIN AMACI
 
Katılımcılara profesyonel ve sosyal yaşamda beden dilinin etkili kullanılmasını, kişilerarası ilişkilerde, grup ilişkilerinde kontrollü davranılmasını sağlayan teknikleri öğretmeyi amaçlar.
 
PROGRAMIN HEDEFLERİ
 
“Profesyonel Yaşamda Beden Dili Ve Etkili İletişim” eğitim programı; katılımcılara profesyonel yaşamda başarılı olabilecekleri bilgi ve beceriyi kazandırır.
 
Bu programı başarı ile tamamlayan katılımcıların kazanımları:
 
Katılımcı kendi kişisel özellikleri hakkında fikir sahibi olur.
Katılımcı kendi ve iletişim arkadaşının beden dili sinyalleri hakkında fikir sahibi olur.
Katılımcı güçlü ve zayıf yönlerini keşfeder.
Kişisel kalite ve değişimin farkındalığını kazanır.
İletişimde bilginin öneminin farkına varır.
İletişimde ilk karşılaşmalar ve imaj ilişkisi hakkında farkındalık kazanır.
İletişimde kırmızı çizgilerin önemini kavrar.
İletişimde konsantrasyonun önemini öğrenir.
Otokontrollü davranışın iletişim sürecine katkısının farkına varır.
İletişim sürecinde kararlı olmanın ve sonuç odaklı olmanın, sabır ile ilişkisinin farkına varır.
Pozitif düşüncenin ve olumlama yapmanın iletişim sürecine etkisini öğrenir.
Etkili iletişimde özgüvenin önemini kavrar.
İletişimde gerektiğinde hayır demenin gerekliliğini kavrar.
Etkili iletişimde soğukkanlılıkla mücadelenin etkisini görür.
İletişim sürecinde öfkenin kontrolünün önemini anlar.
İçinde yaşadığınız kültür ve kültürlerarası farklılıkların iletişime etkisinin farkına varır.
Profesyonel yaşamda biz bilinci ve etkili iletişimin başarıya katkısını keşfeder
Yorum yaz
Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Akbank Kredi Kartları ( Axess - Wings - Fish - Free vb. )
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
100,00   
100,00   
2
50,00   
100,00   
3
33,33   
100,00   
4
25,00   
100,00   
5
21,00   
105,00   
6
17,67   
106,00   
7
15,29   
107,00   
8
13,50   
108,00   
9
12,11   
109,00   
Cardfinans ( Finansbank )
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
100,00   
100,00   
2
50,00   
100,00   
3
33,33   
100,00   
4
25,00   
100,00   
5
20,00   
100,00   
6
16,67   
100,00   
7
15,29   
107,00   
8
13,50   
108,00   
9
12,11   
109,00   
Bonus Card ( Garanti - TEB - Denizbank - Şekerbank vb. )
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
100,00   
100,00   
2
50,00   
100,00   
3
33,33   
100,00   
4
25,00   
100,00   
5
21,00   
105,00   
6
17,67   
106,00   
7
15,29   
107,00   
8
13,50   
108,00   
9
12,11   
109,00   
Maximum Card ( İş Bankası - Ziraat Bankası )
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
100,00   
100,00   
2
50,00   
100,00   
3
33,33   
100,00   
4
25,00   
100,00   
5
20,00   
100,00   
6
16,67   
100,00   
7
15,29   
107,00   
8
13,50   
108,00   
9
12,11   
109,00   
Worldcard ( YKB - TEB - Vakıfbank - Anadolubank - Albaraka )
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
100,00   
100,00   
2
50,00   
100,00   
3
33,33   
100,00   
4
25,00   
100,00   
5
21,00   
105,00   
6
17,67   
106,00   
7
15,29   
107,00   
8
13,50   
108,00   
9
12,11   
109,00   
Kapat