Makam Müzik Dergisi İlkbahar 2019 Sayı:6 Mehmet Şerif Sağıroğlu

Makam Müzik Dergisi İlkbahar 2019 Sayı:6


Basım Tarihi
2019-04
Sayfa Sayısı
96
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1.Hamur
Basım Yeri
İstanbul
Stok Kodu
977260231000922
Boyut
16x24
Baskı
1Derginin bu sayısını online okumak isterseniz aşağıdaki linkten dijital haline ulaşabilirsiniz
 
https://play.google.com/store/books/details/Mehmet_%C5%9Eerif_Sa%C4%9F%C4%B1ro%C4%9Flu_Makam_Music_Magazine?id=UWORDwAAQBAJ&gl=TR
 
Birbirinden değerli konu ve konuklarımızla sizlere ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Ülkemizin gökyüzündeki değeri Pegasus Havayolları ile yapmış olduğumuz işbirliği çerçevesinde, uçak içi dijital eğlence sistemini kullanarak, uçuşlarınızda Makam Müzik Dergisini okuyarak keyifli vakit geçirebileceksiniz.
Müziğimizin ve dergimizin dünya genelinde okunurluğuna katkı sağlamak amacıyla uluslararası ölçekteki girişimlerimizin sonuçlarını pek yakında size ulaştırmaktan mutluluk duyacağız.
Hem doğu hem de batı dünyasına hâkim olan ve ayakları dünyanın iki kıtasına basmış bir kültür insanı olarak şekillenen kimliği ile Türk keman okulunun uluslararası temsilcisi Cihat Aşkın, Türk Müziği Stratejisi üzerine çarpıcı değerlendirmelerini sizler için aktardı.
Dergimizin bu sayısında da dolu ve özgün içeriğimize katkı sunan çok değerli müzik insanlarına huzurlarınızda bir kere daha teşekkür ediyorum. Bir buçuk sene önce çıktığımız yolculukta geldiğimiz noktayı siz değerli okuyucularımıza ve müziğe emek veren sanatçılarımıza borçluyuz.
Baharın sağlıkla, huzurla ve tabi ki müzik dolu gelmesini diliyoruz.
En içten sevgi ve saygılarımla... Mehmet Şerif Sağıroğlu
 
We are more than happy to be preparing issues with the most precious names and significant subject matters for you.
Thanks to cooperation with Pegasus Airlines, a national value on the skies, we are delighted and proud to announce that you will be able to turn pages of Makam Music Magazine via cabin digital entertainment system on your flights.
To contribute to our music and readability of our magazine across the globe, we will be gladly announcing our good efforts on an international scale very soon.
Cihat Aşkın, an international representative of the Turkish violin school, and a cultural ambassador, who has brilliant command of the east and the west, and have lived on both ends of the two continents, shared with us his remarkable opinions about the Turkish Music Strategy.
I owe no small debt to great people of music, who generously contributed to our satisfactory and genuine content in this issue, too. Thank you once again for supporting us with this journey for 1,5 years. We owe it to our readers and artists who care for music.
Enjoy spring to the fullest in joy, peace and, of course, with music!
With warmest regards, Mehmet Şerif Sağıroğlu
 
Yorum yaz
Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Kapat