Revista Akademike Legal ( 2018 Yılı Aboneliği ) ( 2 Sayı ) Legal Yayın

Revista Akademike Legal ( 2018 Yılı Aboneliği ) ( 2 Sayı )


Basım Tarihi
2018
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1.Hamur
Basım Yeri
İstanbul
Stok Kodu
2519-91018540,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 324 puan kazanacaksınız)
   324

Revista Akademike Legal ( 2018 Yılı Aboneliği ) ( 2 Sayı )

Yılda 2 Sayı Yayınlanır

 

 

Yıl:2018 Sayı: 1

PËRMBAJTJA

ARTIKUJT MBI ÇËSHTJET LIGJORE 19

Turqia: Sfumimi I Sistemit Parlamentar Nën Gjendjen E 
Emergjencës (Vërejtjet Paraprake Mbi Amendamentin 
Kushtetues "Të Miratuar" Nga Referendumi I 16 Prillit, 2017)
Prof. Dr. İbrahim Ö. KABOĞLU 21

Vlerësimi I Rregullave Të Burgut Të Qipros Veriore Në Dritën 
E Ligjit Ndërkombëtar Për Të Drejtat E Njeriut
Dr. Fatma KARAKAŞ DOĞAN 43

Një Studim Krahasues ne Fushen e Shitjeve Nderkombetare te Artikujve: CICG = Konventa e Kombeve te Bashkuara mbi 
kontratat nderkombetare te shitjeve te artikujve dhe 
ligji Anglisht
Asistent i Kërkimit Elif Ceren TÜRKOĞLU 87

Një Pasqyrë Krahasuese E Praktikës Së Ndërmjetësimit Në Turqi 
Në Dritën E Përvojës Së Shba
Gizem HALIS KASAP, LL.M. 111

Nevoja Dhe Roli I Politikave Publike Për Mbështetjen E Nvm-Ve
Krye-Inspektori i Ministrisë së Shkencës, Industrisë dhe Teknologjisë Soner ALTAŞ 129

 

Yorum yaz
Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Cardfinans ( Finansbank )
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
540,00   
540,00   
2
270,00   
540,00   
3
180,00   
540,00   
Maximum Card ( İş Bankası - Ziraat Bankası )
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
540,00   
540,00   
2
270,00   
540,00   
3
180,00   
540,00   
Worldcard ( YKB - Vakıfbank - Anadolubank - Albaraka )
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
540,00   
540,00   
2
270,00   
540,00   
3
180,00   
540,00   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
540,00   
540,00   
2
270,00   
540,00   
3
180,00   
540,00   
Kapat